• Facebook
  • Twitter
Ankara Halı Yıkama Fabrikaları
HİZMETLERİMİZ

Temiz Halı Yıkama

Halı yıkama işlemleri oldukça önemli olup son teknolojik gelişmeler sayesinde en hijyenik çözümü sunan özel makineler ile bu işlem sorunsuz olarak gerçekleşebiliyor. Ankara halı yıkama fabrikaları halılarınızın temizliğinde özel halı yıkama makinelerini kullanarak size en ideal halı yıkama uygulamasını sunuyor. Halılarınızın derinlemesine temizlenmesi için geliştirilen bu otomatik makine aynı zamanda özel kimyasal sabun sayesinde halılarınızın hav aralıklarına kadar ulaşarak gerekli olan hijyene kesin olarak kavuşmasında etki eder.  Hav aralıklarının için hapsolan tüm kir ve lekelerin derinlemesine olarak çıkarılmasının akabinde halının gene aynı uygulama ile durulanması ile hiçbir kimyasal attığın içinde kalmamasını sağlar. Böylelikle bebekleriniz ve yaşlılar için oldukça rahat bir ortamın oluşması da sağlanmış olur. Gönül rahatlığı ile kullanacağınız halılarınız kurutma işlemi sonrasında size teslim edilir.

Halı Özelliklerine Göre Temizlik İşlemi

Halı denilince akla birçok farklı tür geliyor. Yün, ipek, makine halısı, post, deri ve daha birçok farklı cinse sahip olan halılar farklı yıkama ve durulamanın yanı sıra farklı leke çıkarma çözümlerinde beraberinde getirir. Ankara halı yıkama firmaları arasında yer alan firmamız da yıkanan halılarda oluşmuş olan inatçı lekeler için halı cinsine göre çözümler sunulur. Böylelikle halılarınız hem derinlemesine temizlenmiş olarak teslim edilir hem de lekelerden arınma sağlanır.

Cebeci halı yıkama işleminde garantili halı yıkama uygulaması ile halılarda oluşan yıpranma, yırtılma ya da olası her türlü zarara karşı halılarınızı güvence altında olur. Olası leke çıkarılmama işleminde de garanti kapsamında bulunana halılarınız böyle durumlar karşısında zararın karşılanması işlemini geçerli kılar. Böylelikle güvenli ve garantili halı yıkama işleminden de faydalanarak halılarınızın geçerli temizlik ile tanışmasını sağlayabilirsiniz.

Halı Temizliğinde Pratik ve Ekonomik Çözüm

Sadece halı temizliğinde değil aynı zamanda halılarınıza verdiği özel önem ve değer ile de farklılığını ortaya koyan halı yıkama firmamızın size sunduğu avantajlar bunlar ile sınırlıda kalmıyor. Derinlemesine halı temizliğinde hem pratik bir çözüm bulurken hem de ekonomik açıdan size yarar sağlayan halı yıkama firmamız istediğiniz her mevsim ya da dönemde halılarınızı aynı şekilde aynı hijyen içinde temizleyerek kapınıza kadar teslimatını yapar.

FİYATLARIMIZ PRATİK BİLGİLER DUYURULAR