• Facebook
  • Twitter
Ankara Halı Yıkama Fabrikaları
HİZMETLERİMİZ

Saçak Tamiri Ankara

Halı tamiri konusunda faaliyet gösteren saçak tamiri Ankara firmamız alanında uzman ustalardan oluşan profesyonel ekibi sayesinde kısa sürede çözüm bulabilmektedir. Kaliteli işçiliği ilke edinmiş olan saçak tamiri şirketimiz halı konusunda problem yaşayanların ilk tercihi olarak yer almaktadır. Halı tamiratı gerçekleştiren firmamız halıcı esnafına da onarım hizmeti vermektedir. El dokuma halı modelleriniz zaman geçtikçe yıpranmaktadır. Yılların getirdiği yıpranma saçaklarda atmalara neden olmaktadır.

Saçak Tamiri

Halı ve kilim saçaklarının deformasyonu halı modellerinize daha çok zarar vererek ömürlerinin kısalmasına neden olabilmektedir. Bu problem halılarınızın ve kilimlerinizin görünüşünü ve kıymetini düşürmektedir. Kötü durumda bulunan halı modelleri evinizde pek hoş olmayan görüntülere neden olabilmektedir. Bu durumdan kurtulmak için halı tamiratı gerçekleştiren firmamız her türlü halı ve kilimlerinizin saçaklarını tamir edebilmektedir. Halı tamiratı gerçekleştiren firmamız saçak kısımlarını orijinalleri gibi tamir ederek, ilk günkü kadar yeni ve de sağlamlığa kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

Halı Tamiri

Sizler için değerli olan el dokuma halı modellerinizi eski durumuna geri çevirmek ve daha uzun yıllar kullanılması için Halı saçak tamiri ankara olarak halı ve saçak tamiri konusunda hizmetinizdeyiz. Halı tamiratı basit bir uygulama değildir. Halı tamiri son derece özen isteyen bir işlemdir. Günümüzde sayıları durmadan artan amatör firmalar halı tamiratı yapmaya başlamıştır. bu firmalardan uzak durmanız tavsiye edilmektedir.

El Dokuma Halı Tamiri

El dokuma halı modellerine fabrika seri üretiminden daha fazla değer verilmektedir. Üzerinde yapılan titiz çalışma nedeni ile el dokuması halıların korunması konusunda titizlik gösterilmesi gerekir. El dokuma halılarına kıymet vererek nesilden nesle aktarılması gerekir. Ancak halı modelleri de diğer eşyalar gibi zaman içerisinde yıpranabilmektedir. Halı modelleri üzerinde zaman içindeki yıpranmalar çürüme ve boya karışımları gibi kendini gösterebilmektedir. El halısı saçak tamiri ankara tamiri ve onarımı konusunda halı tamiratı gerçekleştiren firmamız deneyimli uzman ekibi sayesinde sorununuzu en kısa süre içerisinde çözüme ulaştırabilmektedir. Halı tamiri uygulamalarında her türlü el dokuma halı modellerinizi orijinal durumuna bakılarak malzemeler kullanıyor ve tamiratını gerçekleştiriyoruz.


FİYATLARIMIZ PRATİK BİLGİLER DUYURULAR