• Facebook
  • Twitter
Ankara Halı Yıkama Fabrikaları
HİZMETLERİMİZ

Birlik Halı Yıkama

Tertemiz ve mis kokulu halıların olduğu bir eve sahip olmayı kim istemez ki, Birlik halı yıkama sayesinde artık uzak bir ihtimal değil. Tek yapmanız gereken telefon ile ya da web sitesi üzerinden talepte bulunmanız gerisini bize bırakın, evlerinizden halılarınızı alalım ve fabrikamıza getirelim uygun makinelerimiz ile şampuanlama, yıkama ve kurutma işlemlerine tabi tutularak hatta lekelerde çözünme görülmediği zaman ayrı işlemler uygulanarak bahar havasını yansıtan temizlikle sizlere geri teslim edilir. Sizde hayalinizdeki mis kokulu evlere sahip olabilirsiniz, bütün temizlik işlerinin kadınlarla bütünleştiğini düşünürsek halı temizlikleri konusunda da elbette ki uzmandırlar ancak elinizdeki malzemelerin yetersizliğinden ya da vaktinizin az olmasından dolayı bazen başarılı olunamayabilir.


Sizin Yerinize Biz Uğraşalım

Her kişi parası karşılığında satın aldığı hizmetleri en iyi şekilde almak ister söz konusu temizlik olunca da haliyle en iyisi beklenir. Bu yerde böyledir Ankara`nın Birlik muhitinde de aynı kıstaslar geçerli olduğu için sizde halı temizliği hizmeti konusunda Birlik halı yıkama firmaları ile çalışarak paranızın tam karşılığını alabilirsiniz, firmamız özellikle çıkmakta inat eden zorlu lekelerde sizin yerinize bırakın biz uğraşalım emeğinizde zamanınızda boşa gitmesin. Profesyonel elemanlarımız ve teknolojik makinelerimiz ile en inatçı ve zor lekelerinizde bile mükemmel sonuç garantisi vermekteyiz. Bir kere firmamızı seçmeniz kalitemizi anlamanıza yeterli olacaktır, sonrasında daimi müşterimiz olacaksınız çünkü iyi hizmet alışkanlık yapar.


İyi Hizmet İyi Firma


Halı yıkama Birlik
firmaları arasında her zaman ilk sıra tercihlerde hep firmamız yer almaktadır, halı yıkama hizmetlerini en iyi sağlayan firmamız aldığı paranın da verdiğiniz güveninde hakkını vererek hep tam not almaktadır. Sizde hep en iyisini isteyenlerdenseniz firmamız temizlik konusunda sizin için biçilmiş kaftan, aynı parayı ödeyerek daha iyi bir firma ile çalışmaya daha temiz halılara sahip olabilirsiniz. Ücretsiz teslim alma ve yerine bırakma hizmetimiz ve uygun fiyatlarımız ile müşterilerimizi her bakımdan memnun etmeye çalışıyoruz. Halılarınızın temizliği için bize olan güvencenizi asla boşa çıkarmayacağımızı firmamızla çalışarak öğrenebilirsiniz deneyin pişman olmayacaksınız.


FİYATLARIMIZ PRATİK BİLGİLER DUYURULAR